Анексований Крим: як російське радіо заглушує українське

Анексія Криму

Сигнал семи українських радіостанцій у 20 населених пунктах північного Криму повністю або частково заглушається сигналом російських радіостанцій. Об этом сообщает sigma-plus.in.ua со ссылкой на СМИ.

Під час моніторингу правозахисники перевірили 13 частот семи українських радіостанцій, які отримали дозвіл від Нацтелерадіо на мовлення на півночі Криму з підконтрольних Україні селищ Чонгар і Чаплинка. Про це повідомила "Кримська правозахисна група" за підсумками моніторингу, який провели в березні-квітні 2019 року.

"Кримська правозахисна група" повідомила, що моніторинг було організовано за допомогою автомагнітол у населених пунктах Північного Криму, розташованих поруч з пунктом пропуску Чаплинка.

Зокрема, моніторинг проведено у наступних 20 населених пунктах: Надеждино, Красноармійське, Вишнівка, Кріпке, Танкове, Пролетарка, Красноперекопськ, Радгоспне, Таврійське, Рисове, Почесне, Перекоп, Армянськ, Суворове, П’ятихатка, Карпова балка, Філатовка, Ішунь, Томашівка, Воїнка.

Крим радіо
Радіостанції в Криму

Правозахисники зафіксували такі дані:

  1. На частоті радіо "Мейдан" 102,3 МГц у 17 населених пунктах ловить російське радіо "Супутник в Криму".
  2. На частоті "Крим.Реалії" 98,6 — немає сигналу у всіх 20 населених пунктах.
  3. На частоті "Армії FM" 96 МГц — також немає сигналу.
  4. "Перець FM" на частоті 96,4МГц чутно тільки в одному населеному пункті з 20, а у 18 населених пунктах на цій частоті звучить російське радіо "Море".
  5. На частоті "Радіо НВ" 99,8 МГц немає сигналу.
  6. Радіо "Культура" чутно тільки у 2 населених пунктах з 20, а в 17 населених пунктах зі списку моніторингу звучить російське радіо «Крим».
  7. На частоті 106,4 МГц замість радіо "Промінь" в 19 населених пунктах звучить підконтрольне окупаційній владі радіо "Ватан Седасы". В одному населеному пункті — немає сигналу.

Джерело статті: “http://24tv.ua/aneksovaniy_krim_yak_rosiyske_radio_zaglushuye_ukrayinske_n1152198”

ТОП новости

Вход