Одні лише персональні санкції ЄС через роспаспорти будуть "зрадою", - Клімкін


Глава вітчизняного МЗС Павло Клімкін наполягає, що ЄС повинен погодити системну відповідь на рішення Росії про роздачу російського громадянства мешканцям окупованих територій

Про це він заявив у спілкуванні з журналістами після зустрічі з європейськими міністрами, повідомляє Європейська правда. Об этом сообщает porto-fr.in.ua со ссылкой на СМИ.

Клімкін запевняє, що знайшов розуміння з боку європейських колег.

"Євросоюз розуміє, що цього разу якимись формальними, персональними санкціями нічого не має закінчитись. Бо це буде те, що у нас називають "зрада". Якщо ще 10, 20, 50 людей поставимо під санкції – це буде не відповідь", — заявив він.

Клімкін водночас визнав, що єдності щодо протидії росіянам наразі немає.

"Має бути системна відповідь. На жаль, поки що є різні думки (про сутність нових обмежень), але добре, що ми почали рухатися до такої відповіді", — заявив він.

Міністр також наголосив, що проблема роздачі російських паспортів актуальна також для окремих держав-членів ЄС: "Це мегапроблема для нашої національної безпеки. Але хіба для Латвії чи Естонії це не проблема?"

  • Нагадаємо, наразі у ЄС в принципі нема згоди про запровадження санкцій проти Росії через паспортизацію на Донбасі. Частина держав взагалі не готові на запровадження санкцій з цього приводу.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/05/13/odni_lyshe_personalni_sankciyi_yes_cherez_rospasporty_budut_quotzradoyuquot_klimkin”

ТОП новости

Вход