Втекла із залу: глава МОЗ потрапила в новий скандал (ВІДЕО)

ТАКІ КАДРИ /

Міністерка охорони здоров’я Зоряна Скалецька під час зустрічі з представниками МОЗ щодо скандалу з командою колишньої глави відомства Уляни Супрун відмовилася відповідати на питання колективу.


Про це повідомляє " Українська правда. Життя". Працівники МОЗ хотіли поцікавитися, як чиновниця відреагує на тиск з боку представників своєї команди на держслужбовців, однак зробити це не вийшло.

За словами одного з учасників зустрічі, після короткої промови Скалецька покинула зал, де проходили збори.

"У великому залі зібралося майже 200 співробітників Міністерства охорони здоров’я, хоча конфлікт стосувався винятково директорату, а це приблизно 50 співробітників. Зоряна почала говорити якісь загальні речі, а потім сказала, що 9 хвилин спілкування достатньо і вона йде. А всі питання – в робочому порядку. Потім висмикнула державного секретаря і сказала, щоб він відповідав на запитання. Після цього вона швидко пішла із залу", – описав ситуацію він.

"Ми отримали 9-хвилинну лекцію про важкі часи й те, що всі свої питання до міністерки і її заступників ми повинні надати в письмовому вигляді. Після Скалецька одразу покинула зал, виштовхнувши вперед державного секретаря, щоб той "зібрав питання підлеглих", – прокоментувала керівниця директорату стратегічного планування та євроінтеграції Ірина Литовченко.


Нагадаємо, дещо раніше співробітники Міністерства охорони здоров’я України, які були найняті колишньою главою відомства Уляною Супрун, звернулися до прем’єр-міністра Олексія Гончарука через відкрите їхнє цькування з боку нової команди.

Фото ВВС

Джерело статті: “http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=116300” Об этом сообщает apostrophe.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход